Regulamin zakupów

REGULAMIN ZAKUPÓW
serwisu poleceń Worhacz.pl ► Poleca

 

Warunki korzystania
Niniejszy Regulamin określa organizację i warunki funkcjonowania serwisu poleceń o nazwie „Worhacz.pl ► Poleca” dostępnego pod adresem internetowym: www.worhacz.pl/poleca

1. Serwis poleceń Worhacz.pl nie prowadzi sprzedaży własnych produktów.

2. Serwis poleceń Worhacz.pl nie posiada własnych produktów.

3. Serwis poleceń Worhacz.pl poleca produkty wyselekcjonowanych sprzedawców w ramach programów partnerskich lub afiliacyjnych i otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne za skutecznie polecony towar.

4. Użytkownicy serwisu poleceń Worhacz.pl są przekierowywani na stronę ostatecznego sprzedawcy/dystrybutora docelowego produktu i tam dokonują finalizacji zakupu produktu którym są zainteresowani zgodnie z regulaminem docelowego sprzedawcy.

5. Przekierowanie na docelową stronę następuje dobrowolnie po kliknięciu w wyróżniony button, baner lub link afiliacyjny przez użytkownika serwisu poleceń.
Użytkownik może być jedyne zachęcany do kliknięcia w linki lub banery czy buttony i przejścia na stronę docelową odpowiednimi materiałami graficznymi i tekstowymi.

6. Serwis poleceń Worhacz.pl nie odpowiada za warunki sprzedaży i obsługi klienta u docelowego sprzedawcy/dystrybutora. Te określone są w serwisie docelowego sprzedawcy/dystrybutora zgodnie z jego regulaminem oraz przepisami prawa.

7. Serwis poleceń Worhacz.pl nie gromadzi danych osobowych użytkowników oraz nie prosi o nie na jakimkolwiek etapie. Dane osobowe mogą być podawane  przez użytkownika tylko dobrowolnie u docelowego sprzedawcy na jego stronie zgodnie z jego regulaminem i przepisami RODO.

8. Wydawcą niniejszego Serwisu jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej: Mirosław Worhacz z siedzibą w Polsce

9. Szczegółowe informacje dotyczące zasad i procedur związanych z funkcjonowaniem serwisu poleceń Worhacz.pl dostępne są w Regulaminie Poleceń oraz  w Polityce Prywatności

10. W razie pytań proszę o kontakt pod adresem kontakt@worhacz.pl