Regulamin poleceń

REGULAMIN SERWISU POLECEŃ
Worhacz.pl ► Polecam

 

Warunki korzystania
Niniejszy Regulamin określa organizację i warunki funkcjonowania serwisu poleceń o nazwie „Worhacz.pl ► Poleca” dostępnego pod adresem internetowym: www.worhacz.pl/poleca

2. Jestem Partnerem niżej wymienionych serwisów/firm i otrzymuję wynagrodzenie z tytułu określonych zakupów dokonywanych za moim pośrednictwem w ramach programu partnerskiego/afiliacyjnego.:

👁 AllegroAmazon, Ceneo, AliExpress, AliBaba, Księgarnia PWN, VerdeLAB, e-zegarki, Hultaj Polski, Just Paul, Mega Koszulki, Księgarnia ZNAK, VidalXL, Udemy, NordVPN, Coders Lab, Lacoste, Wakacje.pl, Empik Foto, Pako Lorenta, 7mil

 

3. Serwis poleceń Worhacz.pl nie prowadzi sprzedaży własnych produktów.

4. Serwis poleceń Worhacz.pl nie posiada własnych produktów.

5. Serwis poleceń Worhacz.pl poleca produkty wyselekcjonowanych sprzedawców w ramach programów partnerskich lub afiliacyjnych i otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne za skutecznie polecony towar.

6. Użytkownicy serwisu poleceń Worhacz.pl są przekierowywani na stronę ostatecznego sprzedawcy/dystrybutora docelowego produktu i tam dokonują finalizacji zakupu produktu którym są zainteresowani zgodnie z regulaminem docelowego sprzedawcy.

7. Przekierowanie na docelową stronę następuje dobrowolnie po kliknięciu w wyróżniony button, baner lub link afiliacyjny przez użytkownika serwisu poleceń.
Użytkownik może być jedyne zachęcany do kliknięcia w linki lub banery czy buttony i przejścia na stronę docelową odpowiednimi materiałami graficznymi i tekstowymi.

8. Serwis poleceń Worhacz.pl nie odpowiada za warunki sprzedaży i obsługi klienta u docelowego sprzedawcy/dystrybutora. Te określone są w serwisie docelowego sprzedawcy/dystrybutora zgodnie z jego regulaminem oraz przepisami prawa.

9. Serwis poleceń Worhacz.pl nie gromadzi danych osobowych użytkowników oraz nie prosi o nie na jakimkolwiek etapie. Dane osobowe mogą być podawane  przez użytkownika tylko dobrowolnie u docelowego sprzedawcy na jego stronie zgodnie z jego regulaminem i przepisami RODO.

10. Szczegółowe informacje dotyczące zasad i procedur związanych z funkcjonowaniem serwisu poleceń Worhacz.pl dostępne są w Regulaminie Poleceń oraz  w Polityce Prywatności

11. W razie pytań proszę o kontakt pod adresem kontakt@worhacz.pl