UBEZPIECZENIA zdalnie

☂ UBEZPIECZ SIĘ ZDALNIE KORZYSTAJĄC Z OFERTY WORHACZ INSURANCE LEADS


Szukasz taniego i wygodnego rozwiązania dla siebie i swojej rodziny? Skorzystaj z propozycji ubezpieczeniowej online dzięki której zaoszczędzisz czas i otrzymasz idealnie dopasowaną propozycję. Dzięki WORHACZ InsuranceLeads poznasz ofertę ubezpieczeń: Turystycznych, Szkolnych NNW, Komunikacyjnych w zakresie OC i AC, Assistance, Nieruchomości od ognia, kradzieży i innych zdarzeń losowych a także ubezpieczenie Elektroniki czy ubezpieczenie Roweru.

  Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia Podróżne prywatne i służbowe

Wyjeżdżając zagranicę do pracy lub na wymarzone wakacje zawsze pamiętaj o zabezpieczeniu swojego pobytu na wszelki wypadek w zakresie NNW, OC turysty, koszty leczenia zagranicą czy poszukiwanie i ratownictwo.

  Dom i Mieszkanie

UBEZPIECZENIE DOMU LUB MIESZKANIA

powinno być dla Ciebie bardzo ważne nie tylko podczas podróży ale przez cały rok. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej analizie potrzeb i skutecznie dobranej ofercie możesz zabezpieczyć swój dom i znajdujące się w nim mienie od wszelkich ryzyk żywiołowych,  pogodowych i kradzieżowych.

Zniżka za kod promocyjny: 10% Sprawdź dostępną ofertę|►
  Auto i Samochód

UBEZPIECZENIE AUTA

Podróżując po świecie często pozostawiasz bez opieki również swój samochód. By w pełni czerpać z radości odkrywania i nie zastanawiać się co się teraz dzieje z moim autem koniecznie zadbaj o ubezpieczenie Auto Casco niwelujące negatywne skutki finansowe w razie jego kradzieży, działania ognia i żywiołów pogodowych.  Samochód możesz  ubezpieczyć kompleksowo na cały rok w pakiecie z NNW, Assistance, Szybami oraz obowiązkowym OC ppm.  

; Wypowiedz OC Zgłoś sprzedaż, Zgłoś szkodę Sprawdź dostępną ofertę | ►  Klikochron

Ubezpieczenie Elektroniki

Z Klikochron’em ubezpieczysz osobisty sprzęt elektroniczny t.j. telefony komórkowe, laptopy, tablety, aparaty fotograficzne od zniszczenia i kradzieży

  Klikochron

Ubezpieczenie Roweru

Z Klikochron’em ubezpieczysz rower tradycyjny i elektryczny od rabunku i kradzieży. Ochrona w Klikochron obowiązuje również wtedy, gdy Twój rower zostanie skradziony poza domem.

Pamiętaj iż o wartości ubezpieczenia nie decyduje jego cena lecz zakres i reputacja towarzystw ubezpieczeniowego w zakresie likwidacji szkód


☼ Obsługa Ubezpieczonego

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Wypowiedz OC komunikacyjne
Wypowiedz OC rolnika
Zgłoszenie szkody
Słonik pojęć ubezpieczeniowych
Informator ubezpieczeniowy
Kary za brak OC komunikacyjnego
Kary za brak ubezpieczenia rolnego
Dowcip Ubezpieczeniowy
Ciekawostki ubezpieczeniowe
VIN Dekoder – znajdź historię pojazdu i VIN w Twoim samochodzie
Sprawdź ważność OC w UFG
Oznaczenia kodów zastosowanych we wzorze dowodu rejestracyjnego