e-Sklepy z Książkami

Księgarnie i Czytelnie

logo_Księgarnia_PWN

PWN Księgarnia
W Księgarni dostępne są podręczniki akademickie, książki naukowe i popularnonaukowe, słowniki języka polskiego i słowniki języków obcych. Polecamy publikacje z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych, weterynaryjnych oraz medycznych. Księgarnia proponuje zarówno tytuły specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym i popularyzatorskim.
logo_MATRAS Księgarnia

Księgarnia MATRAS
miejsce dla ludzi kochających literaturę, miłośników bestsellerowych powieści, jak i niszowych, mniej komercyjnych publikacji. Wszystkie poruszają, fascynują i intrygują czytelników w Polsce i na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się liczne publikacje zarówno z literatury krajowej jak i światowej, dostępne w wielu kategoriach umożliwiających odnalezienie najlepszych dla siebie książek o tematyce, która interesuje każdego czytelnika najbardziej.
logo_MATRAS Księgarnia

Księgarnia InBook
to sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy, serwis odwiedzają tysiące osób miesięcznie. Zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klientów. Wiedzą, że się to udaje gdyż klienci do nich wracają..logo_Egmont Księgarnia

Księgarnia internetowa znak.com.pl
miejsce dla ludzi kochających literaturę, miłośników bestsellerowych powieści, jak i niszowych, mniej komercyjnych publikacji. Wszystkie poruszają, fascynują i intrygują czytelników w Polsce i na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się liczne publikacje zarówno z literatury krajowej jak i światowej, dostępne w wielu kategoriach umożliwiających odnalezienie najlepszych dla siebie książek o tematyce, która interesuje każdego czytelnika najbardziej.
logo_Egmont Księgarnia

Egmont Księgarnia
Serie wydawnicze to nie tylko najszybszy i najefektywniejszy sposób na odnalezienie interesujących tytułów – serie tworzymy również z przywiązania do książek, komiksów i gier planszowych. Nawiązują do ulubionych bohaterów, historii, szczególnie poręczne są dla zeszytów komiksowych tradycyjnie wychodzących właśnie w seriach. Księgarnia internetowa Egmont.pl prezentuje zarówno najpopularniejsze cykle, jak i edukacyjne, tematyczne serie nie tylko książek dla dzieci i młodzieży oraz komiksów, lecz także gier planszowych.
logo_PASKARZ Księgarnia

Księgarnia PASKARZ
OFICJALNA KSIĘGARNIA PORTALI CIEKAWOSTKI HISTORYCZNE ORAZ TWOJA HISTORIA
logo_PASKARZ Księgarnia

Księgarnia Edukacyjna
Księgarnia Edukacyjna jest platformą sprzedażową, jedynej na polskim rynku firmy z kompleksową ofertą dla szkoły, nauczyciela, ucznia i rodzica. Doświadczenie jednego z wiodących wydawców edukacyjnych w kraju podpowiada, że kluczem do efektywnej pracy z dzieckiem są przede wszystkim podręczniki i dobre podstawy metodyczne, ale również nowoczesne technologie, rozwijające zainteresowania ucznia pomoce dydaktyczne i otoczenie stymulujące zmysły.
logo Nowa Era

Nowa Era
to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne i wyjątkowa – bo działająca z sercem i pasją – instytucja: innowacyjna w podejściu do nauczania, zaangażowana społecznie, promująca w szkole najwyższą jakość. Proponujemy kompletną i nowoczesną ofertę edukacyjną dla szkół, przedszkoli, dyrektorów, nauczycieli i uczniów. Znajdą w niej Państwo nagradzane serie wydawnicze, lubiane i sprawdzone podręczniki, doskonałe repetytoria oraz materiały dydaktyczne na wszystkie etapy kształcenia i do wszystkich przedmiotów, w tym języków obcych. Możemy się też pochwalić największym w Polsce wyborem kartografii szkolnej.
logo Chodnik Literacki

Chodnik Literacki
to nowa, prężnie rozwijająca się księgarnia internetowa posiadająca w swojej ofercie wiele książek z wielu kategorii.
logo niePrzeczytane

niePrzeczytane
to prężnie rozwijająca się księgarnia internetowa posiadająca w swojej ofercie wiele książek z wielu kategorii. niePrzeczytane.pl to zapewne najtańsza księgarnia internetowa w Polsce, która oferuje czytelnikom bogatą ofertę wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji trudno dostępnych. W najniższych cenach proponujemy nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się na naszej stronie w przedsprzedaży
logo MERLIN

Merlin – napędzany pasją
to jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu ostatnich 17 lat merlin.pl zdobył zaufanie ponad 3 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt. Teraz otwieramy nowy rozdział w jego historii – podpisując umowę dzierżawy domeny i znaku towarowego merlin.pl, spółka Topmall przejęła odpowiedzialność za dalszy rozwój sklepu.
Wierzymy, że dzięki doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu naszego zespołu, merlin.pl stanie się Waszym ulubionym miejscem zakupów w internecie – inspirującym, opiniotwórczym i zawsze pełnym pomysłów.
logo LitRes Biblioteka

LitRes – Biblioteka e-booków
LitRes to wygodny serwis, który pozwala odkrywać nowe książki i czytać je na dowolnej platformie, a gdy zmienisz urządzenie do czytania, książka otworzy się na tej samej stronie. Czytanie online i offline, synchronizacja w chmurze na wszystkich głównych platformach mobilnych oraz w najpopularniejszych formatach, w tym EPUB i MOBI

#zakupy #zakupy online #zakupy przez internet #e-zakupy #online shopping #store #zakupy z dostawą do domu #zostań w domu