e-Sklepy z Galanterią

e-Sklepy z Galanterią
#Torebki #Paski #Portfele #Portmonetki #Torby

logo_WITTCHEN

Wittchen
to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Rafała Wittchena, który zarządza nią wraz z żoną Moniką. WITTCHEN jest firmą rodzinną jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada szeroką gamę luksusowych produktów charakteryzujących się eleganckim stylem oraz ręcznym wykonaniem, które gwarantuje ich najwyższą jakość.
logo_CHOLEWIŃSKI.pl

Cholewiński
Polska, rodzinna marka, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka CHOLEWIŃSKI kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.
logo_Manumi.pl

Manumi
to marka produkująca ultra cienkie skórzane portfele męskie w oparciu o filozofię Slim Design. Produkty wyróżnia najwyższa jakość, ręcznego wykonania oraz funkcjonalność zamknięta w stylowej i eleganckiej oprawie.logo_Puccini.pl

Puccini
to czołowy polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej. Marka PUCCINI to firma z wieloletnią tradycją (istnieje na rynku od 1996 roku) i dużym doświadczeniem. Katalog Puccini to kilkaset modeli wyrobów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. To prestiżowy, najwyższej jakości towar, do produkcji którego firma wykorzystuje wyjątkowo trwałe i eleganckie materiały.
logo_me&BAGS

me&BAGS
tworzy oryginalne torebki skórzane, kopertówki, torebki na pas oraz modne dodatki skórzane. Me&BAGS to krakowska marka, którą stworzono w 2010 roku. Specjalnością są ręcznie robione torby, doskonale wpisujące się w miejski styl życia i luźną, młodą, nowoczesną elegancję. Torby me&BAGS to idealne połączenie minimalistycznego szyku i maksymalnej wygody.

#zakupy #zakupy online #zakupy przez internet #e-zakupy #online shopping #store #zakupy z dostawą do domu #zostań w domu